Dizayn Tente

E- KATALOG

Dizayn Tente

UZMAN EKİP PROFESYONEL ÇÖZÜMLER


Ürünler PROJE TALEP
Kaydır
Dizayn Tente & Cam Sistemleri

Tente ve cam sistemlerinde tecrübeli ekip, yenilikçi teknoloji, üretim ve uygulama alanlarında hep daha iyiyi hedefleyen ve sunan profesyonel bir ekibiz

Hakkımızda
Proje tasarım ve planlama

Bizlere ulaştığınız anda ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümlere, yapmış olduğumuz ölçü alma kaliteli, şık bir tasarım ve bir iş planı dahilinde süreç işletilir.

Üretim

Kaliteli malzeme ve mükemmel işçilik ile projede üretim sürecine başlanır. Tasarım ile başlayan özen ve itina üretimde sürecindede devam eder

Uygulama

Üretim sürecinin ardından sağlanan lojistik ve proje alanına uygulamanın yapılması ile süreç tamamlanır.

En iyilerin tercihi

Çözüm Ortağı

Dizayn Tente

Bir Projeniz mi var?

Projeleriniz için tecrübeli ekibimiz ile görüşün ölçü tasarım ve teklif süreçlerinde sizlere yardımcı olalım 3 kıta 27 ülkede projelerine hayat verdiğimiz mutlu müşterilerimiz arasına sizde katılın.

DİZAYN TENTE

TENTE & CAM SİSTEMLERİ

Sektörden haberler, fuar ve duyurular, projelerden kesitlere bu bölümden ulaşabilirsiniz

Açılır Kapanır Tente

Yaz aylarının gelişi ile birlikte İstanbul’da sıcaklıklar çok fazla yükselmeye başladı. İnsanların sıcak havalarda evlerinde durması oldukça zor. Bu sebeple de herkes kendisini dışarı atmayı ve dışarıda zaman geçirmeyi düşünüyor. Ancak güneş ışınlarından direkt olarak etkilenmemek adına açılır kapanır tente kullanan işletmelerin tercih edilmesi şart.

İnsanlar İstanbul’un hangi semtinde olursa olsunlar rahatlıkla eğlenecekleri ve sevdikleri ile vakit geçirebilecekleri işletmeler bulabilirler. Ancak bu işletmelerde sunulan hizmetin kalitesi önemli olacaktır. Bir işletmenin kalitesi belirlenirken kullanıcılarını güneş ışınlarından ya da yağmur gibi dış etmenlerden ne kadar koruduğu önemlidir. Bu doğrultuda işletmelerin tente kullanımı her zaman sunulan kaliteyi bir üst seviyeye çekecektir.

Motorlu Açılır Kapanır Tente Modelleri

Tenteler insanları mevsimsel etmenlerin tamamından başarılı bir şekilde koruyabilmektedir. Bu sebeple de işletmelerin ilk tercihleri arasında yer alır. Ancak güneşin etkisini azaltmaya başladığı saatlerden itibaren işletmeler dış mekanlarının üstünü açmak ve bu alanı daha havadar bir hale getirmek isteyeceklerdir. Birçok kişi akşam üstü bu mekanlarda zaman geçirdiği için üzerinde tente ya da farklı bir ürün görmek istemeyebilir.

Bu durumda işletmelerin doğru şartlar oluştuğunda tenteleri açması gerekli olacaktır. Tentelerin elle açılması son derece zor bir iştir. Evlerde yer alan küçük tenteler rahatlıkla elle açılıp kapanabilir. Ancak işletmelerdeki açılır kapanır tente modellerinin elle kontrolü çok zordur. Bir yandan malzemenin ağırlığı bir yandan da müşterilerin rahatsız olacak olması işletmelerdeki tentelerin motorlu olmasını gerektirir.

Açılır kapanır tentelerinin motorlu ürünler arasından seçen işletmeler rahatlıkla kumandalar ile tenteleri açıp kapayabilecektir. Bu açıp kapama işlemlerinde tentelerin tamamen açılmasına ya da kapanmasına gerek olmaz. Tenteler istenen seviyeye kadar açılarak ortam tam olarak müşterilere uygun bir hale getirilebilir.

Ekonomik Açılır Kapanır Tente Alışverişi

İstanbul’da bulunan işletmeler açılır kapanır tente satın alacakları zaman ekonomik çözümler sunabilen firmaların arayışına girerler. Arma Tente firması bu konuda İstanbul’un lider firması olarak herkes tarafından kabul görmektedir. Firmamız ile iletişime geçen işletmeler için en uygun fiyatlarla açılır kapanır tentelerin alışverişleri tamamlanacaktır.

Tente Nedir?

İnsanlar her zaman dışarıda zaman geçirmeyi tercih etmektedir. Kapalı alanlarda bir süre sonra sıkılan kişiler ilk fırsatta kendilerini dışarı atarlar. Ancak ülkemizde mevsimlerin çok sert bir şekilde geçiyor olması dışarıda zaman geçirmeyi zorlaştırmaktadır. Bu zorluklardan minimum düzeyde etkilenmek adına tente teknolojisinden faydalanılmaktadır. 

Birçok farklı mekan için tente sistemlerinden faydalanmak mümkün olur. Ancak doğru ürünlerin seçilebilmesi için ilk olarak tente nedir sorusunun yanıtının verilebilmesi gerekmektedir. İnsanları ya da eşyaları güneş ışınlarından, yağmurdan, kardan, doludan, rüzgardan ya da yabancı maddelerden koruyan ürünler tente olarak isimlendirilmektedir. Geçmiş dönemde yalnızca bezden yapılan tenteler günümüzde ahşap ya da alüminyum malzemeler kullanılarak da üretilebilmektedir. 

Tentelerin Kullanım Alanları Nelerdir?

Tenteler son derece geniş bir kullanım alanına sahip olmaktadır. İnsanların tente nedir sorusuna aldıkları yanıtlar da bu ürünlerin kullanım alanları hakkında birkaç tüyo vermektedir. İnsanların zaman geçirdikleri açık alanların tamamı tentelerin kullanım alanı olarak gösterilmektedir. 

Evlerinde tente kullanmayı düşünen kişiler genellikle balkonlarına, verandalarına ya da bahçelerine tente sistemlerini kurmaktadır. Bu sayede dışarıdan gelecek olumsuzluklara karşı açık alanlarda kendilerini korumuş olurlar. 

İşletmelerde ise hizmet sektörünün tamamı bu teknolojiden yararlanmaktadır. Kafeler, restoranlar ve oteller bu ürünlerin en yaygın şekilde kullanıldığı işletmeler olarak gösterilebilir. Mağazalar ve butiklerde de vitrinlerin korunması amacıyla tente sistemleri tercih edilmektedir.

Tente Alışverişi Nasıl Yapılır?

İstanbul’da ikamet eden kişiler evleri ya da işyerleri için tente ihtiyacı duydukları anda firmamız ile iletişime geçebilmektedir. 2008 yılından itibaren İstanbul’un en iyi tente firması olmak amacıyla çalışmalarını sürdüren Arma Tente sizlere alabileceğiniz en iyi hizmeti sunmayı başaracaktır. Sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan, Whatsapp hattımızdan ya da mail adresimizden bizlerle iletişime geçen kişiler ölçülerin alınması adına ekiplerimizi davet edebilirler. 

Ekiplerimizin alacakları ölçüler sonrasında tentelerin hazır hale gelmesi için tüm etmenler sağlanmış olacaktır. Tente nedir sorusunun yanıtını öğrenen ve tentelerin özellikleri konusunda bilgi sahibi olan kişiler rahatlıkla farklı tente modellerimiz arasından seçim yapabilir. Firmamızın çalışanları da sizlere bu seçimlerinizde ellerinden gelen yardımı sunacaktır. 

Otomatik Tente Fiyatları

Teknolojide yaşanan gelişmeler birçok farklı sektöre de etki etmektedir. Tente sektörü de teknolojiden etkilenen ve teknolojideki gelişmeleri en iyi şekilde kullanan sektörlerden bir tanesidir. Geçmiş yıllarda üretilen ve elle açılıp kapanan tenteler artık yerini otomatik tente modellerine bırakmıştır. Bu tenteler uzaktan kumandalı bir şekilde kontrol edilebildiği gibi sahip oldukları sensörler ile de kullanılabilir. 

Tentelerde açılır kapanır modelleri tercih eden kişiler bu işlemi elleriyle de yapabilirler. Genellikle çok sık açma ve kapama işlemlerini yapmayan işletmeler ya da evler için otomatik olmayan tente modelleri de uygun olacaktır. Otomatik tente fiyatları diğerlerine göre biraz daha üstte olduğundan boşuna harcama yapılmasına gerek olmaz. Ancak sıklıkla açıp kapayan işletmeler için otomatik tentelerin kullanımı şart olmaktadır. 

Otomatik Tente Modelleri Nerelerde Kullanılabilir?

Aslına bakıldığında otomatik tenteler, tente ihtiyacı duyan her noktada tercih edilebilmektedir. Ancak insanların doğru bir alışveriş yapması için ihtiyaçlarının dışında bir ürün almaması gerekir. Gerçekten otomatik tentelere ihtiyaç duyan kişiler bu alışverişlerini gerçekleştirecek ve uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanacaktır. 

Otomatik tenteler genellikle büyük alanlar korunma altına alınacaksa tercih edilmektedir. Büyük boydaki tenteler oldukça ağır olduğundan elle kullanımı zor olmaktadır. Bunun yanı sıra tütün ürünlerinin kullanıldığı bar, kafe ya da restoranlarda da otomatik tente modellerinin kullanımı gerekli olur. Bu işletmeler dumanın belirli zaman aralıklarıyla dışarı çıkarılması için tenteleri açıp kapayacaklardır. Otomatik tente fiyatları doğru adreslerden alındığında çok yüksek seviyelerde olmaz. Bu sebeple de elle kullanım yerine otomatik modelleri seçen işletmeler bu seçimlerinden memnun kalacaktır.

Otomatik Tenteler Nereden Alınır?

İşletmeleri için muhteşem bir otomatik tente almayı düşünen kişilerin Arma Tente ile iletişime geçmesi gereklidir. İstanbul’un her noktasına hizmet veren firmamız otomatik tente modellerinde sektörün lider firması olarak gösterilir. 

Firmamız otomatik tente fiyatları konusunda her zaman müşterilerine yardım edecektir. Sektörün en iyi fiyatlarını sunan firmamızdan yapılacak olan alışverişlerde uygun ödeme seçenekleri de sunulur. Ayrıca firmamız sevkiyat ve montaj işlemleri için de ekstra bir bedel talep etmemektedir.